Ако искате да се регистрирате, направете запитване на: http://eStoyanov.net

BGtop

Обяснението!

Обяснението!

Мнениеот estoyanov » 14 Юни 2010 08:58

Тъй като обещах вече да не участвам във форума на Мат10 (само ще наблюдавам какво става!), то тук ще отговоря на въпроса на allier от въпросния форум. Причината да се откажа от даването на задачите в трети кръг беше основно защото нямам много свободно време. Второстепенно - това щеше да ми даде възможност и за участие. И тъй като времето все пак не ми стига, то в бързината и наистина от смяната на условието останах с грешното впечатление, че се търси ВС. Не виждам нищо фатално и страшно, но просто дадох пояснение за причината за мойта грешка. Исках по-скоро да отговоря на поредното непремерено(или добре премерено?!) изказване на ИНС, който беше безкрайно учуден как така не съм успял да реша задачата. Колкото до задачите, то те си бяха много добри като цяло. Но каква е тази олимпиада, в която участват по трима четирима човека? Просто няма смисъл. А да решавам задачи за домашно на сульо и пульо? Не, благодаря! Мога и тук да решавам на който преценя, че си заслужава и също така да определям сам кой ще спами в моя форум, кой ще се прави на мъж и кой ще си избива комплексите! Ето защо вече съм тук!!!

Re: ОЛИМПИАДА НА САЙТА 10-12+ КЛАС - II КРЪГ!!!

Мнениеот estoyanovvd » Съб Май 29, 2010 5:19 pm
Да помолим allier за решение на пета задача! ;) Извинявайте за закъснението, но сега ми остана време. Ако не сте доволни от организатора, предлагам някой друг да се заеме с трети кръг! Тъкмо ще мога и аз да участвам! :D

Забележете, че основното не е моето участие!!! :evil:
Аватар
estoyanov
Site Admin

Назад към Олимпиада на сайта math10.com